איך לדבר עם אשתך על סאדו מאזו

סיפורי סקס

425 מילים

עבור זוגות רבים, הרעיון של הצגת BDSM לחדר השינה שלהם יכול להיות קצת בעייתי. אולי היית סקרן לחקור יותר בין הסדינים, או העלית את הנושא בעבר והאישה נבהלה…

 המציאות של BDSM היא לא משהו שאתה ואשתך יכולים לדחוק הצידה או להתעלם ממנו אם זה משהו ששניכם מעוניינים בו, עם זאת, זה יכול להיות נושא רגיש עבור חלק מהזוגות, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלה. אבל עם קצת טאקט ותקשורת פתוחה, אתה ואשתך יכולים להפוך למקצועני BDSM תוך זמן קצר.

עדיף לקחת את הדברים לאט, במיוחד אם זו הגיחה הראשונה של בן הזוג שלך לתוך BDSM. התחל עם דיון על מה הם חלק מתחומי העניין שלך. שאל את אשתך מה תחומי העניין שלה קשורים BDSM; שאל אותה אם יש לה פנטזיות, ותן לה לדעת שזה בסדר להביע את הרצונות שלה. גם אם העכבות שלה מונעות ממנה לומר בדיוק את מה שהיא רוצה, נצלו הזדמנות זו כדי לדון בכמה מהטרמינולוגיה והיסודות, כמו מילים בטוחות או רעיון ההסכמה. בנוסף, הכירו לה נערות ליווי בישראל שאולי מכירות BDSM וספקו תובנות על אורח החיים.

הצעד החשוב ביותר שזוגות חייבים לעשות כאשר מדברים עם אשתו על BDSM הוא להמשיך עם תחושה של כבוד הדדי. להיות עם ראש פתוח ולהבין את העובדה כי BDSM הוא לא משהו שאשתך באופן אוטומטי יהיה נוח לדבר או להתנסות עם. אחרי הכל, BDSM יכול לכלול מגוון שלם של תרגולים, וחשוב לזכור כי שניכם עשויים להיות רעיונות שונים על מה בסדר או לא. לפרוץ קדימה לפני שמחליטים יחד מה נוח ומה לא נוח זה לא מכובד ויכול להוביל לרגשות פגועים.

כשאתה מכניס BDSM למערכת היחסים שלך, חרוט את זה באבן שיש לכבד את הגבולות והגבולות של אשתך בכל עת. משמעות הדבר היא שאם היא מביעה היסוסים כלשהם, חשוב לקחת את דעתה ברצינות ללא קשר אם אתה מסכים או לא מסכים איתה. בנוסף, כדי לוודא שחווית ה- BDSM היא חיובית, ספקו הרגעה ותמיכה. חזרו והדגישו כי BDSM אין פירושו לפגוע אחד בשני, ודברו על חשיבות התקשורת והאמון.

לבסוף, תמיד החזירו את הפוקוס לעצמכם כצוות. זכור כי BDSM היא פעילות שאתה ואשתך יכולים לחקור יחד, ושניכם יכולים להשתלט עליה על ידי יצירת כללים ושגרה משלכם. גם אם הדברים לא הולכים כמו שאתה מצפה, עדיין חשוב להישאר מחובר ולוודא כי קווי תקשורת נשארים פתוחים.

בסך הכל, לדבר עם אשתך על BDSM אינו שונה מצורות אחרות של דיונים הקשורים למערכת היחסים שלך. פתחו את השיחה בצורה מכבדת ומבינה, דאגו להציב גבולות ותקשורת בנושא והמשיכו בתקשורת לאחר מכן. על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה ואשתך יכולים גם לחקור וליהנות מהחוויה של BDSM בצורה בטוחה ומספקת.

וכמובן שתמיד אפשר להתנסות עם נערות ליווי. הנערות של סוכנות www.midnightmanicures.com ישמחו ללמד אותך הכל על הנושא

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

צעצועי מין קיימים כבר מאות שנים, כאשר השימוש המתועד המוקדם ביותר שלהם מתוארך ליוון העתיקה. עם זאת, בשנים האחרונות, השוק של מכשירים אינטימיים ומהנים אלה התפוצץ. כיום, צעצועי מין…

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

עולם נערות הליווי תמיד היה שנוי במחלוקת ולא מובן. לעתים קרובות מוצגת בתקשורת כאובייקטים מיניים פשוטים, המציאות מורכבת ומורכבת הרבה יותר. במאמר זה, נעמיק בעולם של נערות ליווי אתר…

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף

בלוגי סקס כבר בסביבה במשך עשרות שנים, אבל זה לא היה עד הופעתה של האינטרנט כי ז'אנר זה זכה לפופולריות נרחבת. כיום, ישנם אינספור בלוגים של סקס המכסים מגוון…

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף