איך צעצועי מין חוללו מהפכה בחדר השינה

סיפורי סקס

583 מילים

במשך שנים רבות, צעצועי מין נתפסו כלא יותר מטאבו וכמשהו שיש להתלחש עליו. אבל בשנים האחרונות, פריטים אלה הפכו לאט אבל בטוח מקובלים יותר בקרב הרוב. כיום, זה לא רק מקובל, אלא אף מעודד, עבור יחידים, זוגות ואפילו קבוצות, לחקור את המיניות שלהם באמצעות צעצועי מין.

את מה שפעם נראה שנוי במחלוקת ניתן למצוא כיום בחנויות פיזיות ומקוונות, במגוון צורות, גדלים וחומרים. רחוק מלהיות רק אמצעי להנאה, צעצועי מין יכולים לשמש כדי לחקור ולשפר את המיניות שלך, כמו גם לחזק את היחסים על ידי קירוב זוגות.

במאמר זה, אנו חוקרים את ההיסטוריה של צעצועי מין, כמו גם את ההתפתחויות המודרניות ואת הדגמים הפופולריים הנמצאים בשימוש נרחב עד עצם היום הזה.

היסטוריה קצרה של צעצועי מין

צעצועי מין מתוארכים אלפי שנים; שרידים מיוון העתיקה, מצרים ורומא נמצאו בקביעות מזעזעת. פריטים אלה נעים בין חפצים פאליים עשויים אבן ו / או עץ, דילדו מתכת, ואולי הכי מעניין, שרביטים שנהב ששימשו גרסה עתיקה של ויברטור.

הוא האמין כי באירופה, במהלך ימי הביניים, צעצועי מין זכו למקובלות יותר, אם כי הם נשארו מאוד מאחורי דלתיים סגורות. במהלך 1700, לעומת זאת, חצרנים היו ידועים להשתמש בהם בפורומים ציבוריים יותר כאמצעי לראות כמה הנאה הם יכולים לסבול; חלקם אפילו השתמשו בצעצועי מין כדי להפוך ל"מומחים" באמנות העונג בחדר השינה.

בשנת 1800 הופיעו צעצועי מין מגומי, בעיקר דילדואים וויברטורים, שנמכרו לעתים קרובות ללא מרשם. ככל שטכנולוגיית הגומי התקדמה, כך גם האפשרויות הקיימות ובשנות ה- 1900, צעצועי מין התקבלו כשיטה להגברת ההנאה, אם כי עדיין לא "מקובלים חברתית" במיוחד.

תעשיית צעצועי המין המודרנית

בעשורים האחרונים חלה התפוצצות במה שמכונה כיום תעשיית צעצועי המין. כיום, הוא מוערך בשווי של יותר מ-15 מיליארד דולר, עם מוצרים שיתאימו לכולם, מזוגות מנוסים ועד כאלה שבוחנים את הגבולות שלהם.

בין סמארטפונים, גישה לאינטרנט ותעשיית הטכנולוגיה המתקדמת ללא הרף, צעצועי מין הפכו למתקדמים, אמינים וחשוב מכך, בטוחים יותר. ליתר דיוק, הדגמים החדשים יותר של ויברטורים ודילדואים עשויים מחומרים איכותיים ויש להם עיצובים מתוחכמים יותר. יתר על כן, פריטים אלה זמינים גם במגוון גדלים, תכונות וסגנונות כדי לספק את העדפתו של כל אדם.

בנוסף, ישנם כיום צעצועי מין שתוכננו במיוחד לזוגות, כגון כדורי בן ווא, ויברטורים בצורת U וטבעות זוגיות. צעצועי מין בסגנון קשירות אלה נועדו לעזור לתבל את חדר השינה, לחזק את הקשרים ולאפשר לבני זוג לחקור וליהנות זה מזה בדרכים שפשוט לא היו אפשריות בעבר.

אביזרי מין פופולריים

כמה מצעצועי המין הפופולריים ביותר בשוק כיום כוללים:
אינדקס מומלץ https://www.euro-fight-girls.com/

• ויברטורים – ויברטורים מגיעים במגוון צורות, גדלים וסגנונות, החל מממריצי דגדגן ועד ממריצים פנימיים. חלק מהדגמים הפופולריים ביותר הזמינים הם שרביט הקסמים וויברטור הארנב.

• דילדו – דילדו הם תחליפי פין פשוטים העשויים ממגוון חומרים ומגיעים בגדלים שונים. חלק מהדגמים ניתנים לחיבור למים או חשמל, ומגיעים עם יכולות רטט או פעימה – מושלם למי שרוצה קצת גירוי נוסף.

• טבעות זין – כפי שהשם מרמז, טבעות זין מיועדות לגברים וממוקמות סביב בסיס הפין. הם עוזרים לשמור על זרימת הדם לתוך הפיר, מה שמוביל לזקפה ארוכה וקשה יותר.

• חרוזים אנאליים – חרוזים אנאליים משמשים לעתים קרובות כצעצוע מין "ברמת כניסה" למי שרוצה לחקור הנאה אנאלית. הם מגיעים במגוון גדלים, חומרים, צורות ומרקמים, כאשר חלקם אפילו כוללים פונקציות רטט קלות להוספת תחושה.

• ממריצי ערמונית – ממריצי הערמונית מיועדים לנקודת הג'י הגברית וזמינים במגוון גדלים. דגמים מסוימים כוללים גם יכולות רטט, כמו גם תכונות מהנות נוספות.

לחקור עם צעצועי מין

למרות שעדיין לא לגמרי מקובלים חברתית, צעצועי מין הופכים נפוצים יותר בחדרי שינה ברחבי העולם. בין אם יחידים או זוגות מחפשים לתבל את חיי המין שלהם או פשוט לשמור על הלהבה בחיים, צעצועי מין מספקים דרך בטוחה, מהנה ויעילה לעשות זאת.

השוק נמצא בצמיחה מתמדת ועם התקדמות הטכנולוגיה, התחזיות לפיצוץ נוסף בתעשיית צעצועי המין אינן יכולות להיות רחוקות. המסקנה העיקרית? צעצועי מין צריכים

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

צעצועי מין קיימים כבר מאות שנים, כאשר השימוש המתועד המוקדם ביותר שלהם מתוארך ליוון העתיקה. עם זאת, בשנים…

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

עולם נערות הליווי תמיד היה שנוי במחלוקת ולא מובן. לעתים קרובות מוצגת בתקשורת כאובייקטים מיניים פשוטים, המציאות מורכבת…

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף

בלוגי סקס כבר בסביבה במשך עשרות שנים, אבל זה לא היה עד הופעתה של האינטרנט כי ז'אנר זה…

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף