גברים: איך להיות הרפתקנים יותר במיטה

סיפורי סקס

303 מילים

מחפשים דרך לתבל את הפעילות בחדר השינה שלכם? גברים יכולים להרוויח מלהיות קצת יותר הרפתקנים במיטה. הנה כמה טיפים כיצד להפוך את היחסים שלכם למרגשים ומלאי תשוקה יותר.

קחו סיכונים – אל תהיו שמרנים מדי במיטה. נסה משהו חדש ונועז. אתה יכול להתחיל עם דברים קטנים כגון שינוי התאורה בחדר או השמעת מוסיקה רומנטית. והכי חשוב, היו מוכנים לקחת כמה סיכונים ולהיפתח לבת הזוג שלכם.

התנסו בתנוחות שונות – למרות שזה יכול להיות קל לדבוק במה שעובד, צא מאזור הנוחות. שים בצד את התנוחות האהובות עליך והתחל לבחון את האפשרות לשלב חדשות. שקול תנוחות ישיבה, תנוחות רכיבה, עם האישה למעלה ואפילו תנוחות עמידה, אשר יכולות להיות מלהיבות יותר. אם תרצה לגלות תנוחות חדשות,  תוכל לעשות זאת עם נערות ליווי ואחר כך ליישם זאת בבית.

נסה  צעצועי מין – צעצועי מין יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף התרגשות לחדר השינה שלך ויכולים לעזור להפוך את הדברים למעניינים. הם יכולים גם להיות דרך מצוינת לחקור ולהתנסות עם סוגים שונים של מגע.

התנסות – נסו בדרכים שונות לגעת ולענג זה את זה. זה יכול להיות כל דבר, החל משיטופים וטכניקות שונות עם הידיים ועד נשיקות או ליטוף אזורים שונים בגוף.

תקשורת תקשורת -בחדר השינה היא המפתח למערכת יחסים מינית בריאה ומספקת. כגבר ישראלי, חשוב לדבר עם הת הזוג שלך על מה שאתה אוהב, מה גורם לך לאי נוחות והפנטזיות שלך.

הכירו בפגיעות – הרפתקנות יכולה להוביל לרמות מסוימות של פגיעות, במיוחד עם הסיכון המוגבר לדחייה. הכירו ברגשות האלה ואל תסגרו אותם סתם. זה יכול להיות קשה, אבל זה יכול לעזור לכל אחד מבני הזוג להיות האני הטוב ביותר שלהם בחדר השינה.

החל מלקיחת סיכונים ועד חקירת תנוחות שונות והתנסות בצעצועי מין, הרפתקנות במיטה כגבר ישראלי יכולה לתבל את הפעילות בחדר השינה שלך ולהוביל למערכת יחסים מספקת ומספקת יותר. אז אל תפחדו לנסות משהו חדש ומרגש ולחקור את הצד הפראי שלכם. ואם אתה צריך נערות ליווי בשביל התנסות, תוכל למצוא באתר https://www.europeansexunion.com

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

"רמת גן מציעה תענוגות עירוניים בלתי צפויים בעיר המאוכלסת ביותר בישראל"

רמת גן, העיר המאוכלסת ביותר בישראל, השוכנת בחלקו הדרומי של מטרופולין תל אביב, היא מרכז עירוני תוסס ושוקק חיים עם לא מעט אטרקציות, מרכזי תרבות, מסעדות וחיי לילה. עיר ישראלית תוססת זו, המהווה בית לתמהיל מגוון של תושבים מכל שכבות האוכלוסייה, היא…

"רמת גן מציעה תענוגות עירוניים בלתי צפויים בעיר המאוכלסת ביותר בישראל"

"להרוויח כסף כמו נערת ליווי: מדריך לסיכוי עבודה רווחי"

האם אתה מחפש דרך להרוויח כסף המספק גמישות ותגמולים? אם כן, שקול להיכנס למקצוע נערת הליווי הרווחית. למרות שהקריירה הזו מזוהה בדרך כלל עם עבודת מין, היא דורשת יותר מסתם מתן שירותים אינטימיים. זה גם דורש הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח, שירות…

"להרוויח כסף כמו נערת ליווי: מדריך לסיכוי עבודה רווחי"

"הנה, ירושלים: העיר הכי שנויה במחלוקת בעולם"

ירושלים היא אחת הערים העתיקות בעולם, והיא מוקד דתי, תרבותי ופוליטי ייחודי. יופייה המופלא וחשיבותה ההיסטורית העמוקה משכו אליה אנשים מכל רחבי העולם, והפכו את ירושלים לעיר השנויה ביותר במחלוקת בעולם. העיר היפה ירושלים ממוקמת בלב ארץ הקודש של ישראל. זו עיר…

"הנה, ירושלים: העיר הכי שנויה במחלוקת בעולם"