היתרונות של אוננות: מה המחקר מגלה

סיפורי סקס

402 מילים

אוננות היא חלק טבעי ובריא מהחיים, וכזה שנהוג כבר אלפי שנים. למרות ההיסטוריה הארוכה שלה וקבלה כללית אצל מבוגרים, אוננות נותרה מוקפת מיתוסים וטאבו. זה מצער, שכן יש ראיות המצביעות על כך שלאוננות יכולים להיות מספר יתרונות נפשיים ופיזיים חיוביים.

https://www.freegirlfriendspassport.com/ אתר מומלץ
אוננות היא פעולה בריאה ונורמלית שכמעט כולם השתתפו בה בשלב כלשהו בחייהם. למרות שזה כבר סטיגמה ורומנטיזציה על ידי התרבות הפופולרית, אוננות היא לא רק מעשה "מלוכלך", אבל אחד שיכול לבוא עם יתרונות חיוביים רבים.

מחקרים אחרונים מצביעים על כך שאוננות עשויה להיות כלי מועיל להפחתת מתח, הגברת הביטחון העצמי והגברת הסיפוק המיני. מחקרים הראו כי אוננות יכולה לעזור בהרפיה, לשפר את מצב הרוח שלנו ולעזור לנו ללמוד יותר על הגוף שלנו. בעוד מעשה האוננות עצמו לא יכול להועיל לכולם, לחקור את הגוף שלנו ולגלות מה מרגיש טוב יכול להיות.

קודם כל, זה יכול לעזור להקל על הלחץ. האנדורפינים המשתחררים במהלך פעולת הגירוי העצמי עוזרים להרגיע אותך ולהפחית את החרדה הכללית שלך. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אלה שחווים נדודי שינה הנגרמים על ידי מתח.

אוננות יכולה גם לעזור להגביר את הביטחון העצמי. הכרת הגוף שלך, ומה מביא לך הנאה היא דרך מצוינת להרגיש טוב יותר עם עצמך ולהרגיש בטוח יותר בעור שלך. אוננות יכולה לעזור לך לחקור את גופך ולהבין את האהבות והשנאות המיניות שלך. הבנה זו עשויה לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר כאשר אתה נמצא במצבים מיניים.

יתר על כן, התנסות באוננות יכולה להוביל לסיפוק מיני גדול יותר. הרגשת נוחות והיכרות עם הגוף שלך מקלה עליך לתקשר את מה שאתה רוצה מבן הזוג ויכולה להפוך סיטואציה מינית למהנה יותר עבור שני הצדדים.

יתרון נוסף של אוננות הוא שהיא הוכחה כפעילות בטוחה ובריאה. אוננות היא סוג של הנאה עצמית, והיא נתפסת כדרך לחקור את הגוף שלך. זה לא כרוך בהחלפת נוזלי גוף וניתן לבצע אותו בבטחה – בעצמך או עם בן זוג – ללא הסיכון של מחלות המועברות במגע מיני או הריון.

לבסוף, אוננות יכולה לעזור לחזק את שרירי רצפת האגן – קבוצת השרירים המסייעת לתמוך בשלפוחית השתן ובמעי – כמו גם לשפר את החשק המיני שלך. אוננות יכולה לעזור להגביר את זרימת הדם לאזור האגן, מה שיכול לעזור בחשק המיני ובעוררות.

בקיצור, אוננות היא דרך בטוחה, טבעית ובריאה ללמוד יותר על עצמך ולהפחית מתח. זה יכול גם לעזור עם הערכה עצמית, תקשורת, ובריאות פיזית. הבנת הגוף שלך יכולה להיות דרך מצוינת לקבל החלטות טובות יותר ולשפר את מערכת היחסים המינית שלך. לקחת את הזמן לחקור את עצמך יכול לשלם דיבידנדים, והיא דרך מצוינת לשמור על הגוף שלך בריא.

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

צעצועי מין קיימים כבר מאות שנים, כאשר השימוש המתועד המוקדם ביותר שלהם מתוארך ליוון העתיקה. עם זאת, בשנים האחרונות, השוק של מכשירים אינטימיים ומהנים אלה התפוצץ. כיום,…

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

עולם נערות הליווי תמיד היה שנוי במחלוקת ולא מובן. לעתים קרובות מוצגת בתקשורת כאובייקטים מיניים פשוטים, המציאות מורכבת ומורכבת הרבה יותר. במאמר זה, נעמיק בעולם של נערות…

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף

בלוגי סקס כבר בסביבה במשך עשרות שנים, אבל זה לא היה עד הופעתה של האינטרנט כי ז'אנר זה זכה לפופולריות נרחבת. כיום, ישנם אינספור בלוגים של סקס…

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף