הלב דפק כאשר הגעתי אל הדירה

סיפורי סקס

313 מילים

הייתי עצבני, אבל לא בקטע הרע.  הלב שלי דפק בחוזקה כאשר התקרבתי לדלת הדירה הדיסקרטית, לא בטוח למה לצפות או למה אני עומד לחוות. שמעתי סיפורים על נערות ליווי, הן היו מפתות ומסתוריות ובכל זאת קצת פחדתי ממה שאמצא מאחורי הדלתות האלה. 

אבל דחקתי את הפחד שלי הצידה, ובסופו של דבר היו לי המלצות טובות על הנערות של סוכנות www.sexanak.com רציתי לחוות שלישייה כבר זמן מה והייתי נחוש לנצל את ההזדמנות שהייתה לי היום. יש לי זין גדול ואני רוצה להשתמש בו, רציתי לרצות שתי נשים בבת אחת, וזה בדיוק מה שעמדתילעשות.נ

כנסתי לחדר, מואר באור בהיר ומלא בריחות נעימים. , התובננתי בהן, שני נערות ליווי יפות ונוטפות סקס. הן היו לבושות בהלבשה תחתונה חושפנית שבקושי הסתירה את קימוריהן ואת גופן המושלם.  הן התבוננו בי, ציפו לתנועה שלי והייתי מגורה, איבר המין שלי התקשה באכזריות ולבי פעם  בתשוקה.

צעדתי קדימה, לבי הולם בחוזקה כשהתקרבתי אליהן. ישבנו כולנו והצגתי את עצמי, נדהמת שהן לוקחים את הכל בקלות למרות המבוכה שלי. דיברנו, פלרטטנו ונגענו זה בזה בעדינות, ולאט לאט נעלמו העכבות שלנו. ככל שהרגשתי יותר בנוח לידן, נדהמתי עד כמה אני מגורה ואיך הגוף שלי מגיב.

עוצמת הרגע גברה ועד מהרה עברנו כולנו לחדר השינה. כשצפיתי בהן מתפשטות על המיטה, ידעתי שמצפה לי חוויה מדהימה. התנשקנו בלהט ואז חקרתי את מסתורי גופן לאט ובעדינות, נהנית מההנאה שלהן ומתחושת העור החם שלהן ל קצות אצבעותיי. עור שהרגיש כמו מגע משי נעים.

נצמדנו בחוזקה. הן פינקו את גופי בעזרת ידען ולשונן, ואת החלט לגעת ולבחון את הזין הקשה שלי. הרגשתי חום ועונג שלא חוויתי קודם לכן. עד מהרה, כולנו היינו בשיא של פעילות  מינית מלאת אקסטזה. התחלפנו בתנוחות וחדרתי לכל אחת בתורה, ושוב התחלפנו.  כל נגיעה גרמה לי להסתחרר מהנאה.

לבסוף, כשהתחושות הגיעו לשיא עבור כולנו, חוויתי תענוג כפי שלא הרגשתי מעולם. יכולתי להרגיש כל סנטימטר בגופי נלקח לגבהים חדשים ולכמה רגעים הרגשתי שאני נוסק. זו הייתה החוויה המינית הטובה ביותר בחיי ואני לא יכול לחכות לעשות את זה שוב.

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

אל אביב: עיר תוססת של תרבות, חופים וחדשנות

נערות ליווי במרכז כאחת הערים הדינמיות והקוסמופוליטיות בעולם, תל אביב כבשה את ליבם של מקומיים ותיירים כאחד. ממוקמת על חוף הים התיכון של…

אל אביב: עיר תוססת של תרבות, חופים וחדשנות

scort בנות: עולמן של בנות לוויה מקצועיות

בחברה של היום, המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות קונוטציה שלילית. עם זאת, אנשי מקצוע אלה שאינם מובנים ממלאים תפקיד חשוב במתן חברות…

scort בנות: עולמן של בנות לוויה מקצועיות

טנטרה: חקר התרגול העתיק של חיבור נפש, גוף ורוח

טנטרה, שלעתים קרובות אינה מובנת כהלכה ומוצגת באופן שגוי בתרבות הפופולרית, היא פרקטיקה עתיקה עם שורשים בהינדואיזם ובבודהיזם שמטרתה לחבר את הנפש, הגוף…

טנטרה: חקר התרגול העתיק של חיבור נפש, גוף ורוח