להיות עם עצמך

סיפורי סקס

261 מילים

האם אתה מרגיש לפעמים שאתה צריך לברוח מהחברה שלך? ובכן, אתם לא לבד. רבים מאיתנו שוכחים לשים את הרווחה האישית בראש סדר העדיפויות שלנו ומסתבכים כל כך בהמולת החיים שאנחנו לא נותנים לנפש ולגוף שלנו את תשומת הלב שהם צריכים.

לבלות זמן עם עצמך לא חייב להיות קשה או משעמם. במקום זאת, זוהי הזדמנות להטעין, להירגע ולהרהר. הנה כמה יתרונות של הקדשת קצת "זמן אני":

מתח מופחת. לקחת קצת זמן מן הלחץ של החיים יכול לעזור לך לקבל פרספקטיבה, לנקות את דעתך, ולהפחית את רמות הלחץ. הקדישו זמן לעיסוק בפעילויות שאתם נהנים מהן, כגון קריאה, כתיבת יומן או נגינה בכלי נגינה.

תשומת לב מוגברת. הקדשת זמן לעצמכם יכולה לעזור לכם להיות קשובים יותר לרצונות ולצרכים שלכם ולהתאים את עצמכם לדיאלוג הפנימי שלכם. זה יכול להוביל אתכם להיות נוכחים ומודעים יותר למחשבות ולרגשות שלכם.

מודעות עצמית. כשאתם מבלים זמן עם עצמכם, אתם יכולים לשקף ולקבל תובנות לגבי האישיות, המוטיבציות והכישורים שלכם. זה יכול לעזור לך להיות מודע לעצמך ולפתח הבנה טובה יותר של מי שאתה.

שלווה פנימית. בילוי זמן לבד יכול לעזור לך להאט ולהיות ברגע. זה יכול בתורו לספק תחושות של שלווה פנימית וסיפוק.

אז למה לא לקחת קצת "זמן אני" נחוץ ולשים את הרווחה שלך בראש סדר העדיפויות! בקרוב תראו כמה מועיל לקחת קצת זמן יכול להיות.  

להיות לבד עם עצמך, זה לאו דווקא בלי נוכחותם של אנשים. לפעמים עלייך להתנתק מהסביבה המקיפה אותך, כמו למשל בת הזוג. אתה יכול לבלות עם נערה באמצעות דירות דיסקרטיות. אתה תהנה שם מזמן איכות וחברה, אך עצם שינוי האווירה והניתוק שלך משגרת החיים והאנשים הרגילים גם כן יעניק לך תועלת.

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

אל אביב: עיר תוססת של תרבות, חופים וחדשנות

נערות ליווי במרכז כאחת הערים הדינמיות והקוסמופוליטיות בעולם, תל אביב כבשה את ליבם של מקומיים ותיירים כאחד. ממוקמת על חוף הים…

אל אביב: עיר תוססת של תרבות, חופים וחדשנות

scort בנות: עולמן של בנות לוויה מקצועיות

בחברה של היום, המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות קונוטציה שלילית. עם זאת, אנשי מקצוע אלה שאינם מובנים ממלאים תפקיד חשוב…

scort בנות: עולמן של בנות לוויה מקצועיות

טנטרה: חקר התרגול העתיק של חיבור נפש, גוף ורוח

טנטרה, שלעתים קרובות אינה מובנת כהלכה ומוצגת באופן שגוי בתרבות הפופולרית, היא פרקטיקה עתיקה עם שורשים בהינדואיזם ובבודהיזם שמטרתה לחבר את…

טנטרה: חקר התרגול העתיק של חיבור נפש, גוף ורוח