להיות עם עצמך

סיפורי סקס

261 מילים

האם אתה מרגיש לפעמים שאתה צריך לברוח מהחברה שלך? ובכן, אתם לא לבד. רבים מאיתנו שוכחים לשים את הרווחה האישית בראש סדר העדיפויות שלנו ומסתבכים כל כך בהמולת החיים שאנחנו לא נותנים לנפש ולגוף שלנו את תשומת הלב שהם צריכים.

לבלות זמן עם עצמך לא חייב להיות קשה או משעמם. במקום זאת, זוהי הזדמנות להטעין, להירגע ולהרהר. הנה כמה יתרונות של הקדשת קצת "זמן אני":

מתח מופחת. לקחת קצת זמן מן הלחץ של החיים יכול לעזור לך לקבל פרספקטיבה, לנקות את דעתך, ולהפחית את רמות הלחץ. הקדישו זמן לעיסוק בפעילויות שאתם נהנים מהן, כגון קריאה, כתיבת יומן או נגינה בכלי נגינה.

תשומת לב מוגברת. הקדשת זמן לעצמכם יכולה לעזור לכם להיות קשובים יותר לרצונות ולצרכים שלכם ולהתאים את עצמכם לדיאלוג הפנימי שלכם. זה יכול להוביל אתכם להיות נוכחים ומודעים יותר למחשבות ולרגשות שלכם.

מודעות עצמית. כשאתם מבלים זמן עם עצמכם, אתם יכולים לשקף ולקבל תובנות לגבי האישיות, המוטיבציות והכישורים שלכם. זה יכול לעזור לך להיות מודע לעצמך ולפתח הבנה טובה יותר של מי שאתה.

שלווה פנימית. בילוי זמן לבד יכול לעזור לך להאט ולהיות ברגע. זה יכול בתורו לספק תחושות של שלווה פנימית וסיפוק.

אז למה לא לקחת קצת "זמן אני" נחוץ ולשים את הרווחה שלך בראש סדר העדיפויות! בקרוב תראו כמה מועיל לקחת קצת זמן יכול להיות.  

להיות לבד עם עצמך, זה לאו דווקא בלי נוכחותם של אנשים. לפעמים עלייך להתנתק מהסביבה המקיפה אותך, כמו למשל בת הזוג. אתה יכול לבלות עם נערה באמצעות דירות דיסקרטיות. אתה תהנה שם מזמן איכות וחברה, אך עצם שינוי האווירה והניתוק שלך משגרת החיים והאנשים הרגילים גם כן יעניק לך תועלת.

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

חיפה, 'היהלום שעל הים התיכון' של ישראל

חיפה, שכונתה בעבר בצניעות "היהלום שעל הים התיכון", היא מטרופולין תוסס בצפון ישראל עם מה להציע לכל סוגי המבקרים. בין אם אתם מחפשים אמנות, תרבות או יופי טבעי, בחיפה יש הכל. מנופים עוצרי נשימה של הים התיכון ועד לאתרים היסטוריים כמו הגנים…

חיפה, 'היהלום שעל הים התיכון' של ישראל

זקפה: תהליך נוירוביולוגי ופיזיולוגי מורכב המערב את מערכת העצבים, השרירים, הלב וכלי הדם והאנדוקרינית

זקפה היא התהליך שבו איבר בגוף, בדרך כלל הפין או הדגדגן, הופך מוצק, מוגדל ומעורב בריגוש או הנאה מינית. זה קשור קשר הדוק עם עוררות מינית גברית גירוי מיני, אבל יכול להתרחש גם באופן ספונטני. זהו תהליך ויסות מורכב המערב רקמות ביולוגיות…

זקפה: תהליך נוירוביולוגי ופיזיולוגי מורכב המערב את מערכת העצבים, השרירים, הלב וכלי הדם והאנדוקרינית

התמכרות למין: סקירה מקיפה

התמכרות היא מצב פסיכולוגי ופיזיולוגי המאופיין בצורך כפייתי לעסוק בהתנהגות, למרות שיש לכך השלכות שליליות פוטנציאליות. התמכרות למין, המכונה לעתים הפרעה היפרסקסואלית, היא סוג של התמכרות המאופיינת על ידי הצורך הכפייתי של הפרט בפעילות מינית או פנטזיה, לעתים קרובות על חשבון חייו…

התמכרות למין: סקירה מקיפה