סקס אחרי הגירושין

סיפורי סקס

293 מילים

הרגשתי בודד בימים שקדמו לליל אמש. אני גבר גרוש בן 50. אחרי שנים של נישואים, נעשיתי מאוד לא מרוצה מהמצב הנוכחי של מערכות היחסים שלי. אז החלטתי לקחת סיכון והזמנתי שירות ליווי אליי הביתה. עשיתי זאת עם אחת הסוכנויות המוכרות שקיבלתי עליה המלצות, מה שעזר לי להיות בראש שקט. הזמנתי את הבחורה הכוסית מהסוכנות allboyallgirl.net שהציעה שירותי ליווי בכל הארץ.

ציפיתי בקוצר רוח לפגישה עם הנערה שלי ולא התאכזבתי. הופתעתי מכמה שהיא יפה. הייתה לה דמות מדהימה, עיניים יפות ורעמת שיער שחורה מבריקה. בתחילה, פשוט פטפטנו על משקאות. הרגשתי כאילו אני מנהל שיחה עם חברה ותיקה, הכל ברוח נעימה. 

השיחה הפכה לאינטימית יותר לאחר זמן מה. התחלתי ללטף את צווארה ואחריו את שפתיה. זה הרגיש כל כך טבעי להיות איתה. עד מהרה, הנשיקות שלי לקחו אותנו מעבר לדיבורים והמתח המיני היה מוחשי. לקחנו את הדברים צעד אחד קדימה והפשטנו אחד את השניה.

התחושה של גופי העירום נלחץ כנגד גופה מילאה אותי בהנאה. חקרתי את קווי המתאר של גופה בעזרת ידי. לאחר מכן היא המשיכה לחקור אותי, והעניקה עיסוי חושני. יכולתי להרגיש את גופי מעקצץ בהנאה ואת לבי פועם בחוזקה.

העונג שחשתי היה עז מכדי להמשיך, אז נשכבנו על המיטה. הנערה שלי החליקה עליי לאט למעלה ולמטה, יוצר תחושה שמעולם לא הרגשתי לפני כן. עוצמת העונג הלכה וגברה עם כל תנועה. היא שינתה את הקצב שלה והתחילה לדחוף אותי יותר ויותר קרוב לנקודת האל-חזור.

ואז פתאום, הכל סביבי נראה מטושטש וכל מה שהרגשתי היה גל עצום של עונג. הגוף שלי רעד והרגשתי שחרור שלא הרגשתי הרבה זמן. שכבתי בזרועותיה כמה רגעים, מתנשף מהחוויה.

בסופו של דבר, הנערה ואני התלבשנו ונפרדנו לשלום. עזבתי אותה עם חיוך על הפנים ולב מלא שמחה. ההנאה מהמפגש שלנו עדיין נשארת במוחי ובגופי. אני כבר מצפה לפעם הבאה שנוכל להיפגש שוב. כמה שזה קל להזמין נערות ליווי וליהנות מבילוי מושלם בדיסקרטיות מלאה. 

בלוג סקס קופל וולף מאמרים נוספים

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

צעצועי מין קיימים כבר מאות שנים, כאשר השימוש המתועד המוקדם ביותר שלהם מתוארך ליוון העתיקה. עם…

העולם המתרחב של צעצועי מין: סקירה מקיפה

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

עולם נערות הליווי תמיד היה שנוי במחלוקת ולא מובן. לעתים קרובות מוצגת בתקשורת כאובייקטים מיניים פשוטים,…

נערות ליווי: לחקור את העולם המורכב של חברות מקצועית

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף

בלוגי סקס כבר בסביבה במשך עשרות שנים, אבל זה לא היה עד הופעתה של האינטרנט כי…

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מדריך מקיף